وحید ضابط یا انجام ماموریت غیر ممکن؟
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۳
آموزش ها
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۳

معرفی

سالن زیبایی زرنوش یکی از بهترین سالنهای زیبایی تهران واقع در خیابان ولیعصر، پایین تر از میدون ونک هستش که به صورت تخصصی خدمات ناخن ارائه میکنن، من افتخاره همکاری با این مجموعه رو برای کمپین تبلیغاتی شب یلدا سال 1396 داشتم. به امید همکاری های بیشتر و صمیمانه تر.
m-vizit

کارت ویزیت

سالن زیبایی زرنوش با رنگ سازمانی مشکی و طلایی به من معرفی شد و با تاکید بر همین رنگ برای کارت ویزیت تصمیم گرفتم براشون از یه جنس خاص و فانتزی کارت ویزیت استفاده کنم، اصطلاحا میگن لمینت مات برجسته طلاکوب، یعنی هم لمینته هم روکش مات داره هم قسمتهایی که نیاز باشه رو با روکش یو وی برجسته میکنن هم قسمتهایی مثل لوگو رو با ساختن کلیشه طلاکوب میکنن.(وقتی لمینت میشه قاعدتا گوشه های کارت گرد میشه چون اگه گرد نباشه باز میشه بعد از یه مدت کوتاه)
این کار واقعا کاره پر دردسری هستش چون طراح واقعا باید حواسش به همه چیز باشه چندتا از نکاتی که باید رعایت بشه ایناست:
1.فاصله ی متن ها و عکس های اصلی از هر طرف باید 5 میلیمتر باشه چون احتمال برش خوردنش خیلی زیاده.
2.فاصله ی طرح یو وی از لبه های کار باید حداقل 7 میلیمتر باشه چون اگه تا لبه ی کار بیاد قاعدتا جدا میشه از لبه های کار.
3.فاصله ی کلیشه ی طلاکوب هم باید حداقل 7 میلیمتر باشه چون لبه های کار رو نمیشه با کلیشه طلاکوب کرد.
4.چون کار معمولا به صورت عمومی چاپ میشه پس باید اینو مد نظر داشته باشیم که یکی دو میلیمتر قاعدتا بازی میکنه و امکان داره کار بالا پایین یا چپ و راست بخوره پس زیاد طرح رو نباید میلیمتری طراحی کرد.
نکاتش زیاده و قاعدتا با رعایت نکردنش کار به اون زیبایی که باید بشه نمیشه ولی مهمتریناش همینا بود.

M-teraket
m-takhfif

تراکت

برای تراکت هم باز از رنگ سازمانی مشکی و طلایی پیروی کردم، رنگ قرمز هم برای این استفاده شده چون تراکت برای کمپین تبلیغاتی شب یلدا بوده و رنگ قرمز معمولا برای شب یلدا استفاده میشه، نکاتی هم که بهتره رعایت بشه برای تراکت های دورو اینه که سعی بشه کنتراست بالایی داشته باشه یعنی اگه یه روی کار تم سفید داره روی دیگه ی کار تم مشکی داشته باشه چون بیشتر جلب توجه میکنه.

کارت تخفیف

برای این کمپین نیاز به یه سری کارت تخفیف بود که به مشتریان ارائه بشه، برای کارت تخفیف هم باز از رنگ سازمانی مشکی و طلایی استفاده کردم ولی یک روی کار رو تمام سفید کار کردم که قابلیت نوشتن داشته باشه، جنس کار هم برای چاپ، کتان امباس انتخاب شد که بافت کمی داشته باشه و برای نوشتن مشکلی ایجاد نکنه.