آغاز سومین سال فعالیت
فروردین ۲۴, ۱۳۹۳
آموزش فتوشاپ یا غنی سازی اورانیوم؟؟؟
فروردین ۲۲, ۱۳۹۳
m-sarbarg

معرفی

شرکت وستا یکی از شرکت های بین المللی در زمینه ی مشاوره، مهندسی و بازسازی ساختمانهای عظیم و پروژه های وسیع است که با کادر فوق العاده مجرب در سرویس های مشاوره و اجرا در تمام دسیپلین های مهندسی تجربیات زیادی داره، با گذشت 10 سال از تاسیس شرکت وستا و سوابق اجرایی عالی در بسیاری از پروژه ها این شرکت موفق به کسب تجربه و اعتبار فراوانی در خاورمیانه شده که باعث شهرت و پیشرفتش بوده، زمینه ی آشنایی من با این شرکت در رابطه با کاتالوگ جامعی بود که نیاز به طراحی و جمع بندی داشت. آرزوی جهانی شدن برای این شرکت محترم دارم .
 

سربرگ و کارت ویزیت

رنگ سازمانی این شرکت (بعد از تغییرات بسیار) آبی نفتی و فیروزه ای انتخاب شد که طبق همون رنگ من کار طراحی سربرگ و کارت ویزیت رو شروع کردم و با توجه به کاربری و سیستم کاریشون از جنس کتان برای چاپ هردو استفاده کردم

m-boroshor-02
m-boroshor-03

کاتالوگ

کاتالوگ شرکت وستا با توجه به حساسیت و جامع بودنش نیاز به تمرکز و وقت زیاد داشت، نکته ی خیلی مهم این بود که کاتالوگ تمام انگلیسی بود و این یه مقدار در روند کار (بابت ترجمه) از سرعت کم میکرد. طبق سلیقه ی مدیریت این شرکت تصمیم گرفتیم کاتالوگ رو به صورت افقی طراحی کنیم. چون قرار بود این کاتالوگ جامع باشه و تمام زمینه های فعالیت شرکت رو شامل بشه نیاز به هماهنگی های زیادی برای تهیه عکس ها و متن ها و نمودارها داشت که با چند بار مراجعه حضوری همه انجام شد و نتیجه ی خوبی رو به دست آوردیم.