من چی کاره ام؟

سلام

وحید هستم، وحید ضابط، متولد 24 آذر 1366، تهران

با تحصیلات هنرستانی الکترونیک و دانشگاهی در دو رشته مترجمی اسناد زبان انگلیسی و در حال تحصیل در رشته ی گرافیک.

شاخه گرافیک و تبلیغات رو از سال 1384 همزمان با تحصیل رشته مترجمی زبان و قبل از خدمت سربازی به صورت پروژه ای شروع کردم، به مرور متوجه علاقه م به این حرفه شدم و این باعث جذب شدنم به این رشته شد. ولی از اواخر سال 1385 تا اواسط1387 به دلیل خدمت سربازی کمی از محیط کار دور شدم. بعد از خدمت سربازی اتفاق های خوبی افتاد که توضیحش پایین هست.ممنون از همراهیتون.


سابقه کاری

 • 1387 تا 1390

  توی مجموعه پیام صنعتگر نوین با مدیریت مهندس میثم جعفری به عنوان مدیر سایت طراحی مشغول بودم که زمینه ی فعالیتشون طراحی و چاپ تبلیغات محیطی و مکتوب نمایشگاه های صنعت بود البته هنوزم هستن.
 • 1390 تا 1396

  توی انتشارات گوی با مدیریت مهندس محمد گوگانی به عنوان گرافیست و طراح جلد مشغول بودم که زمینه ی فعالیتشون چاپ و نشر کتب مذهبی بود البته هنوزم هستن.
 • 1392 تا 1396

  توی مجموعه مهفام گرافیک با مدیریت مهندس محمد گوگانی به عنوان گرافیست مشغول بودم که زمینه ی فعالیتشون تبلیغات محیطی و مکتوب به صورت گسترده و برای تمام صنوف بود البته هنوزم هستن.
 • 1393 تا 1394

  توی سرای محله های شهرداری تهران به عنوان مدیر فن آوری اطلاعات مشغول بودم که زمینه ی فعالیتشون به روز رسانی سایت های وابسته بود که خوب قاعدتا هنوزم هستن.
 • 1391 تا 1397

  توی مجموعه قانون گستر با مدیریت آقای وحید حاجی زاده به عنوان گرافیست ومسئول اجرایی مشغول هستم که زمینه ی فعالیت بسیار گسترده ای دارن و پیشنهاد میکنم از سایتشون دیدن کنید. www.ghanongostar.com
 • 1392 تاکنون

  توی شرکت دوار صنعت سپنتا با مدیریت مهندس امیر فرازمند به عنوان گرافیست مشغول هستم که زمینه ی فعالیت خودشون قطعات صنعتی هست و من شاخه ی تبلیغاتشون رو به عهده دارم.
 • 1393 تاکنون

  توی کانون نخبگان انفورماتیک ایران با مدیریت مهندس محمدرضا جعفری به عنوان گرافیست و مدرس برنامه های گرافیکی مشغول هستم که برگزار کننده کلاسهای رایانه، زبان و روباتیک هستن.

جا داره اینم بگم که از سال 1384 تا الان که دارم این متن رو مینویسم و شما لطف میکنید میخونید با ارگانها، مجموعه ها،  شرکتها و  افراد زیادی افتخار همکاری داشتم که همه رو واقعا نمیشه بگم و خودمونیم شماهم حوصلشو ندارید بخونید هه هه هه هه هه، این پایین لوگوی چندتاشون رو میذارم و همینجا از همشون عذر میخوام که نشد با توضیح در خدمتشون باشم.

حالا یکم از تواناییهام بگم؟؟؟؟که بدونید من چی کاره ام دیگه، خوب بعد از چندین سال کار کردن قاعدتا هر شخصی مهارت ها و توانایی های زیادی کسب میکنه و من هم چون کلا علاقه ی زیادی به تنوع کار داشتم تمام تلاشم رو کردم که بتونم تجربیات زیادی کسب کنم وتوانمندیم رو بالا ببرم که این پایین چندتاشو میبینید (عرض کنم که قاعدتا وقتی برنامه های گرافیکی رو آموزش میدم تسلط هم بهشون دارم بخاطر همین از بدیهیات چیزی نگفتم، چه تعریفی کردم از خودم هه هه هه هه هه هه هه هه )

و در آخر هم باید یکم از خصوصیات شخصیم بگم (میدونم که اینجا وب سایت کاریه و با پیج شخصی فرق داره ولی از خصوصیات شخصیم در حین کار میخوام بگم) اینکه به هیچ عنوان سیگار و هیچ دخانیاتی استفاده نمیکنم و به شدت باهاش مخالفم و در محیطی هم که استفاده بشه واقعا نمیتونم کار کنم. قهوه و نسکافه در حین کار زیاد میخورم و به هیچ عنوان چای نمیخورم، موقع کار به شدت موسیقی گوش میدم، منظورم با صدای بلند نیستا یعنی همینجوری مدام داره موسیقی پخش میشه حتی با صدای کم... دیگه... دیگه... دیگه همینا دیگه... سعی کردم همه چیزو بگم.

ممنون از وقتی که گذاشتید.